AquaStone to firma produkująca i sprzedająca wysokiej klasy umywalki oraz wanny z kompozytu naturalnego. Nasza firma powstała z pasji do innowacji oraz pięknych, funkcjonalnych produktów wysokiej jakości.
Codziennie wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie aby wnosić naturalne piękno i czystą radości do tak wielu łazienek jak to jest możliwe poprzez niebagatelne wzornictwo i jakość .
Łączenie naturalnych surowców z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w obszarze homogenizacji i sieciowania strukturalnego, umożliwia nam projektowanie dowolnych kształtów umywalek i wanien dostępnych dla każdego Klienta w minimalnych ilościach i konkurencyjnych cenach.
Zdajemy sobie sprawę, że łazienka to dla wielu z nas miejsce, w którym mamy czas tylko dla siebie. Przy pomocy naszych produktów zadbamy o to aby ten czas był wyjątkowy… Dążymy do tego aby w krótkim czasie stać się światowej klasy producentem z innowacyjną wizją pięknej łazienki.

Nasze wartości to:

  • Jakość
  • Innowacyjność
  • Etyka
  • Odpowiedzialność
  • Wiarygodność

Dlaczego my?


Aquastone   to   w  100%   wyłącznie   polski   producent.

Wyjątkowa i przeszkolona kadra pracownicza gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji wanien i umywalek kompozytowych.

Mamy świadomość tego, że stworzenie idealnej wanny czy umywalki to nie tylko piękny wygląd ale przede wszystkim ich funkcjonalność i wygoda.

Jednocześnie kupując nasze produkty można mieć pewność, że są zgodne z bieżącymi trendami nie tylko krajowymi ale i światowymi.

Nasz proces technologiczny oparty jest o najnowsze technologie i najwyższą jakość komponentów oraz produktów.

Wysoka jakość komponentów oraz naszych produktów jest potwierdzona licznymi badaniami oraz certyfikatami, dlatego oferujemy 10 letnią gwarancje na nasze wanny i umywalki.

Zdajemy sobie sprawę, że łazienka to dla wielu z nas miejsce, w którym mamy czas tylko dla siebie. Przy pomocy naszych produktów dbamy o to aby ten czas był wyjątkowy.

Kompozyt naturalny, z którego wykonujemy nasze wanny i umywalki daje nieskończone możliwości, dlatego chętnie wykonamy dla Ciebie produkt szyty na miarę.